Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” – 13.10.2017

plakatDwie połówki pomarańczy – Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych!

Termin: 13 października 2017 r.godz. 18:00
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury
Bilety indywidualne w cenie 75 zł i 65 zł do nabycia za pośrednictwem www.impulsiveart.kupbilecik.pl

Gwiazdorska obsada*:
Jarosław Boberek,
Aneta Zając / Julia Kamińska / Urszula Dębska / Aleksandra Szwed / Marta Chodorowska,
Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska / Maria Ciunelis,
Cynthia Kaszyńska / Maria Ciunelis,

Cynthia Kuźniak
*obsada wymienna; organizator zastrzega możliwość zmiany obsady.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

To nie jest grzeczne przedstawienie !!!

W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku –  wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki?

Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Spektakl tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych !!!

Po więcej informacji zapraszamy na:

www.dwiepolowkipomaranczy.pl

www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy

Najlepiej o spektaklu opowiedzą Widzowie:

Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy
się życiem, hej!
Ukłon dla aktorów, dzięki.

Justyna

Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.
Agnieszka

„Daliście dziś czadu! Jakie piękne zakończenie tygodnia, aż znośnie wygląda perspektywa tego zapracowanego poniedziałku. Obejrzenie dobrze zagranej sztuki przyprawia o uśmiech, jak wspomnienie pierwszego zapachu wiosny, czy uchwyconego spojrzenia pięknej kobiety.”
Artur

„Świetna komedia! Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Ukłony dla aktorów,
byliście fantastyczni. Owacje na stojąco w pełni zasłużone. Polecam!!!”

Asia

„W końcu spektakl, na którym śmiałam się do łez! W dobie monotonii, problemów i brzydkiej pogody była to niesamowicie relaksująca przygoda. Czuję się pozytywnie nastrojona
na kolejne dni
, bo takie wydarzenia napawają optymizmem i dobrym nastrojem.”

Izabela

Wspaniała sztuka, na lepszej dawno nie byłam. Uśmiałam się niesamowicie. Idealnie dobrana obsada i zagrane przez nią role. Zdecydowanie polecam. Z chęcią zobaczyłabym jeszcze raz :).