Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

SPA

Miasto Hajnówka

Day SPA Dotyk Natury w Hajnówce

masażDotyk Natury Day Spa to oaza, w której możesz uciec od dnia codziennego. W wyjątkowych wnętrzach, w atmosferze ciszy i spokoju skoncentrujemy się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach. W naszym SPA wyciszysz się oraz zadbasz o siły witalne, zharmonizujesz umysł, ciało i duszę. Przychodząc na umówioną wizytę nie musisz brać nic ze sobą. Otrzymasz kluczyk do szafki, w której znajdują się: bielizna jednorazowa, ręcznik i szlafrok. Po zabiegach możesz wziąć prysznic oraz wysuszyć włosy, aby komfortowo i w pełni energii wrócić do codziennych zadań. Po zabiegach możesz również odpocząć w Pokoju Wypoczynku. Jest to idealne miejsce do wyciszenia i odpoczynku zarówno przed jak i po zabiegu. Wygodne fotele, relaksująca muzyka, aromaterapia wprowadzą Cię w stan głębokiego relaksu. W jego trakcie możesz delektować się suszonymi owocami, wyśmienitą herbatą lub kawą, czy też lampką wina.

Będąc u nas zaznasz przyjemności z oczyszczającego seansu w infrasaunie. Skorzystasz również z orientalnych masaży (Lomi Lomi Nui, masaż tajski stóp), niezwykle aromatycznych i przynoszących wyjątkowe efekty zabiegów na ciało, twarz, dłonie i stopy. Nasze SPA to raj dla dwojga. Na specjalne życzenie masaże dla dwojga wykonuje się w jednym gabinecie, dzięki czemu jest to wyjątkowe przeżycie. Polecamy również wspólne seansy w infrasaunie z lampką wina i owocami. Podaruj bliskiej osobie niezapomniane chwile pełne relaksu, urody i zdrowia. Zapraszamy!

Dotyk Natury Day Spa mieści się w budynku Parku Wodnego w Hajnówce, który jest obecnie najnowocześniejszym wodnym kompleksem rekreacyjno – sportowym w woj. podlaskim, tylko 20km od miejscowości Bialowieża i 15km od Rezerwatu Pokazowego Żubrów znajdujacym się w Puszczy Białowieskiej.

Zaproszenie do naszego spa jest świetnym i eleganckim prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Zapraszamy serdecznie i zapewniamy, że Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze !

W ofercie m.in.: masaże (w tym "Zdrowie żubra" i "Łapa niedźwiedzia), kosmentyka, zabiegi SPA na ciało,

Adres:

ul. 3 maja 50
(w budynku Parku Wodnego w Hajnówce)
20km od miejscowości Białowieża

Kontakt:

tel. 505 496 266, http://www.dotyknatury.com.pl/dotyk-natury-day-spa
E-mail spa@dotyknatury.com.pl,
biuro@dotyknatury.pl

Gmina Białowieża

Centrum Spa, kompleks basenowy i kompleks sportowy w Hotelu Żubrówka****
ul. Olgi Gabiec 6, tel. +48 85 68 29 400,www.hotel-zubrowka.pl

8 gabinetów zabiegowych, zabiegi SPA na ciało i twarz, masaże, Grota Solna, kompleks basenowy z atrakcjami, sauny, 2 jacuzzi, wypożyczalnia rowerów, nart, kije do Nordic Walking, 2 korty tenisowe, mini golf 18 - dołkowy, nowoczesny plac zabaw dla dzieci, dwa miejsca ogniskowe dostępne dla Gości
- wiata na terenie kompleksu sportowego oraz miejsce ogniskowe na polanie w Puszczy Białowieskiej.

Kompleks wodny i Centrum Spa w Hotelu „Białowieski”***
ul. Waszkiewicza 218 b, tel. 85 681 20 22, 85 681
20 23, www.hotel.bialowieza.pl
Rowery, kajaki, basen: w tym ‘dzika rzeka’ z przeciwprądem, gejzery powietrzne, ławka z powietrznym masażem karku, brodzik dziecięcy, podwodne oświetlenie, całoroczne jacuzzi zewnętrzne, jacuzzi wewnętrzne, łaźnie parowe, sauny fińskie (suche), Sauna piwna Centrum SPA: turecki hammam – łaźnia błotna, masaże w pianie, 8 gabinetów odnowy biologicznej – zabiegi na twarz i ciało, szeroki wybór masaży, wielofunkcyjna kapsuła SPA.

Ruska bania przy apartamencie carskim w zabytkowej wieży ciśnień w Białowieży
Stacja Towarowa 4, tel. 85 681 21 19, 602 243 228,
www.restauracjacarska.pl

Turnusy rehabilitacyjne DPS „Rokitnik” w Białowieży
ul. Centura 2, tel./fax 85 681 24 24, www.dps.bialowieza.pl
Aktywne formy rehabilitacji, doskonałe wyposażenie w sprzęt i aparaturę do wykonywania zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa, laseroterapii i hydroterapii; do dyspozycji uczestników turnusów przydomowy teren rekreacyjny z altankami, stolikami, miejscem na grill i ognisko, oczkami wodnymi, sauna, jacuzzi, fitness club.

Sauna fińska

w Pensjonacie „Unikat” - Waszkiewicza 39, 85 681-27-74, 604-462-928, http://unikat.bialowieza.pl/

w Czerlonce, Małgorzata i Jan Marchlewicz, Tel. 693 155 973/ 695 288 397

Gmina Narew

Sauna, siłownia, kort tenisowy w Zajaździe  „Pod Akacją”
ul. Mickiewicza 105, tel. 85 681 60 86

Gmina Narewka

Sala fitness w Dworze Bartnika

Chcąc sprostać wymaganiom klientów którzy życzą sobie dobrego samopoczucia oferujemy naszym klientom :

• bieżnię elektryczną
  • stepper
  • rowerek
  • saunę suchą infrared
  • kapsułę SPA

Kapsuła Spa-to kompleksowe urządzenie oferujące zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, odchudzania i lecznictwa.

Zabiegi w kapsule SPA :

• jacuzzi,
  • sauna mokra
  • aromaterapia
  • koloroterapia
  • ozonoterapia
  • masaż Vichy
  • muzykoterapia

Zabiegi mają działanie:

Detoksykujące- połączenie ciepła i pary wodnej to najskuteczniejszy sposób na usuwanie nagromadzonych toksyn

Odchudzanie-podczas jednej sesji możemy spalić do 1000 kalorii. Poprawia to elastyczność, strukturę i kolory skóry.

Masaż wodny-zmienna temperatura i ciśnienie wody zapewnia wyjątkowe ujędrnienie w strumieniach wody.

Równowaga  -koloroterapia pomaga odzyskać równowagę fizyczną i psychiczną, skutecznie leczy bezsenność, zmęczenie.

• bieżnię elektryczną

tel. kom. +48 721 907 000
e-mail: sapiolko@op.pl
e-mail: sapiolko@wp.pl