Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Spot promujący powiat hajnowski nagrodzony!

PUSZCZA BIAŁOWIESKA. Tu nic nie jest przypadkowe –  tym hasłem starostwo powiatowe w Hajnówce promuje walory turystyczne regionu Puszczy Białowieskiej w krótkim spocie promocyjnym. Malownicze pejzaże, prezentacja turystycznych skarbów z każdej z gmin powiatu hajnowskiego w połączeniu z dźwięcznym folkowym repertuarem zespołu Czeremszyna w pełni oddają sielski klimat Podlasia.

Spot został nakręcony w 2014r. w ramach projektu „Promocja Puszczy Białowieskiej w sieci”.  Jako że w Puszczy nic nie jest przypadkowe, nieprzypadkowa jest  popularność spotu i nagroda. W dniu 18 października b.r. w Świętochłowicach, w pawilonie konferencyjno-wystawienniczym obiektu Wieże KWK Polska odbył się pokaz konkursowy „CITY FILM Independent”. Spot promocyjny Starostwa Powiatowego zdobył 1 Grand Prix.  Sukces jest tym większy, bo konkurencja była bardzo liczna – Komisja obejrzała łącznie 25 filmów zgłoszonych do konkursu. Spot trafi do szerszego grona odbiorców i być może zachęci do przyjazdu. Bo mały fragment ukazany filmie to tylko przedsmak atrakcji czekających na turystów w puszczańskim mateczniku Żubra. Przezornie informujemy, że oferty pobytu, atrakcje turystyczne znajdziecie na www.powiat.hajnowka.pl www.lot.bialowieza.pl :).