Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Chatka Baby Jagi wśród najlepszych rodzinnych atrakcji w Polsce – zagłosuj!

Chatka Baby JagiPortal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl opublikował listę TOP 50 atrakcji dla dzieci. Wśród nominowanych znalazło się dwóch reprezentantów województwa Podlaskiego: Baśniowy Szlak Suwalszczyzny i Chatka Baby Jagi w Orzeszkowie. O ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci.

Okazuje się, że moda na rodzinne podróże po Polsce trwa. Wśród wszystkich osób wybierających się na wakacje, w Polsce w ostatnim roku wypoczywało 54 proc. osób, podczas gdy za granicą było to 31 proc. Tylko w szczycie sezonu wakacyjnego 2017 o blisko 20 % częściej niż w analogicznym okresie 2016 roku poszukiwano atrakcji dla dzieci (źródło: Google Trends).

Głosowanie trwa do 21 stycznia na stronie rankingu.

Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za Wasze głosy.

Chatka Baby Jagi to wyjątkowe słodkie miejsce na mapie turystycznej regionu Puszczy Białowieskiej. Nieprzypadkowa to lokalizacja – w otulinie najstarszego lasu Europy, który- choć przebadany wzdłuż i wszerz nadal zaskakuje, kryjąc wiele tajemnic.  Równie tajemnicza i urokliwa jest Chatka – przekraczając jej  progi wkraczamy do świata baśni. Są tajemnicze mikstury i lochy, a podążając tropem Baby Jagi odnajdziemy magiczny kamień.

O Chatce Baby Jagi Więcej tutaj: http://chatkababyjagi.pl/