Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

PŁYWANIE KATAMARANEM PO RZECE NAREWKA W BIAŁOWIEŻY

W Białowieży powstała nowa atrakcja turystyczna, to pływanie katamaranem po rzece Narewka. Tutaj turysta może zwiedzić dolinę rzeki, która jest miejscem urokliwym, magicznym. W gąszczu trzcin można usłyszeć derkacza i inne ptaki. Swym śpiewem wprowadzą Cię Drogi Turysto w niesamowity nastrój. Narewka nie jest zbyt trudna do płynięcia, szlak wodny jest bardzo malowniczy i różnorodny. Dziewiczy wygląd rzeki zapewni niepowtarzalne wrażenia i sprawi, że zapragniesz tu powrócić.

Katamaranem można przepłynąć od  mostu przy ul. Parkowej do mostu przy ul. Mostowej i z powrotem z możliwością zwiedzenia wieży widokowej przy ul. Mostowej. Czas trasy to 50 minut plus czas przeznaczony na wieżę widokową, aby turysta mógł zobaczyć panoramę rzeki Narewka oraz Białowieżę z góry. Katamaran stacjonuje przy przystani kajakowej obok szkoły podstawowej, mieści 10 osób.

Wynajem katamaranu 200 zł za godzinę

Od osoby – 20 zł.

Dzieci do 3 lat – gratis

Dzieci od 3 lat do 6 lat 50%

Możliwe są rejsy grupowe oraz indywidualne. Katamaran można zarezerwować na dany dzień i godzinę dzwoniąc pod numer 606937281 lub 795478554.

W ofercie posiadamy także 2 kajaki z możliwością wypożyczenia

ZAPRASZAMY!