Hajnowski szpital z certyfikatem „Szpital bez bólu”

Kategoria: Zdrowie

Szpital bez bóluZ końcem listopada hajnowski szpital otrzymał certyfikat „Szpitala bez bólu” i tym samym dołączył do grona szpitali, którym troska o komfort leczenia jest najważniejsza.

Mammobus w Hajnówce, 12 grudnia 2017r.

Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza na warsztaty

Kategoria: zaproszenie

plakatDbasz o zdrowie swoje i Twojej rodziny? Interesuje Cię w jaki sposób możesz wykorzystać otaczającą nas przyrodę dla własnego dobra? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można wykonać naturalne produkty, bezpiecznie i przyjazne naszemu organizmowi?

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś: Tak,  to zapraszamy Cię na niezwykle praktyczne warsztaty - "Mydełko Fa czyli jak stworzyć naturalne kosmetyki"!

KOMUNIKAT – zamknięcie kasy

KOMUNIKAT – zamknięcie kasy

Starostwo Powiatowe w Hajnówce informuje, iż z dniem 7 listopada 2017r.  kasa w Urzędzie została zamknięta.

IV Międzynarodowe Forum Opiekunów i Terapeutów Osób Niepełnosprawnych 14-15 grudnia 2017 - zaproszenie

Przedsięwzięcie realizowane pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty,

Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza uczniów szkół średnich do konkursu!

Kategoria: Konkursy

Lubisz obserwować otoczenie, nie boisz się nowych wyzwań lub swoją przyszłość wiążesz z dziennikarstwem? W takim razie to jest news dla ciebie!

BIEŻEŃSTWO - poznajmy, przemyślmy, przekażmy innym!

Kategoria: Konkursy

plakaTStarostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza młodzież ponadgimnazjalną z powiatu hajnowskiego do wzięcia udziału w projekcie pt. „Bieżeństwo - historia zwykłych ludzi“!

Święta i Sylwester w Regionie Puszczy Białowieskiej

Kategoria: A to ciekawe

plakatJak Sylwester to tylko w sercu najstarszego lasu Europy!  Lokalna Organizacja Turystyczna „Region Puszczy Białowieskiej" przygotowała katalog ofert z sylwestrowymi propozycjami.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piąta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

W piątym starciu wzmocnione Siemiatycze pokonały 5: 2 „Top spin” Siemiatycze.

Czytaj lekturę za darmo on-line!

Kategoria: Informacje prasowe

Ikonka strony lektury.gov.plCzytanie nigdy nie było tak proste!

Poznaj swój Park: zaproszenie na spacer tematyczny "Zwierzyniec- zapomniany carski park", 10.12.2017

Kategoria: Kultura

plakatZapraszamy mieszkańców na spacer z kijkami w okolice Białowieskiego Parku Narodowego: Zwierzyniec

10 grudnia (niedziela) godz. 12.00

Hajnówka: półmetek zajęć z doradztwa zawodowego w ramach projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS”

Kategoria: Informacje prasowe

W Młodzieżowym Centrum Kariery w Hajnówce trwa realizacja projektu „Od szkolenia do zatrudnienia - EFS”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił dla pacjentów dwie mobilne aplikacje na smartfony.

Kategoria: Zdrowie

Banner Aplikacja CanCallCencer Pobierz Aplikację CanCell Cancer i SweetPregna - mobilne aplikacje NFZ

„Wtorki z JPK” również w grudniu

Kategoria: Zdrowie

Wtorki z JPK plakatW związku z rosnącym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu obowiązku przesyłania od 01.01.2018 r. ewidencji VAT w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT), prowadzonymi w urzędach skarbowych w listopadzie br., akcja „Wtorki z JPK" będzie kontynuowana i szkolenia dla mikroprzedsiębiorców będą realizowane również w grudniu br.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Kategoria: Sport

Kolejny Turniej w SP Kleszczele i kolejne zwycięstwo, i awans gospodarzy do półfinałów Grupy Południowej. Wprawdzie goście tanio skóry nie sprzedali, ale bardziej skuteczniejszymi w swoich akacjach okazali się uczniowie w/w szkoły.

Uwaga na fałszywe e-maile, rzekomo przesyłane przez Krajową Administracje Skarbową

Kategoria: Ogłoszenia

Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) otrzymały informację o rozsyłanych na skrzynki pocztowe obywateli i przedsiębiorców wiadomościach, które zawierają załącznik ze złośliwym kodem, udający deklarację.

ZUS udostępnia lekarzom nowy podpis elektroniczny

Kategoria: Zdrowie

Tylko kilka minut wystarczy by otrzymać nowy, darmowy certyfikat do podpisywania elektronicznych zwolnień lekarskich, który od dziś jest dostępny dla każdego lekarza w kraju.

ZAPROSZENIE do współpracy w 26 FINALE WOŚP. Spotkanie organizacyjne - 11 grudnia 2017r.

KOCHANI!
Podczas 26 FINAŁU WOŚP w sali zabaw Hula-Kula będzie znajdował się główny sztab Hajnówki. W związku z tym instytucje oraz osoby indywidualne chętne do pomocy w organizacji kolejnego finału zapraszamy do kontaktu.

ZAPROSZENIE na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Jarka Leszczyńskiego, 08-09.12

Kategoria: Sport

ZAPROSZENIE na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego im. Jarka Leszczyńskiego - 8 i 9 grudnia

ASF - zobacz spot informacyjny