Zmiana rozkładu jazdy niektórych pociągów POLREGIO w województwie podlaskim

Kategoria: Region

Przewozy Regionalne informują, że w związku ze zmianami harmonogramu prac remontowych, jakie wprowadził wykonawca modernizacji linii kolejowych w województwie podlaskim, termin planowanych zmian w kursowaniu pociągów POLREGIO, które miały nastąpić w pierwszej połowie lipca, został przesunięty.

Jak poinformowały Polskie Linie Kolejowe S.A., planowane na 10 lipca zakończenie prac remontowych linii kolejowej na trasie Białystok – Bielsk Podlaski nie będzie możliwe. Wykonawca modernizacji zmienił harmonogram, w związku z czym organizacja przewozów na tej trasie nie zmieni się aż do 10 sierpnia br. Na wspomnianym odcinku w dalszym ciągu będzie funkcjonowała autobusowa komunikacja zastępcza, a rozpoczęcie prac modernizacyjnych na odcinku Bielsk Podlaski – Czeremcha i wprowadzenie komunikacji zastępczej na tej trasie zostało przesunięte na 11 sierpnia 2017 r.

Opóźni się również planowane na 8 lipca br. rozpoczęcie prac remontowych na linii w kierunku Warszawy. Z tego powodu zmiany rozkładu jazdy niektórych pociągów POLREGIO na odcinku Białystok – Szepietowo, które miały wejść w życie 8 lipca, przesunięto o miesiąc, na 7 sierpnia 2017 r. Dotyczą one na przykład porannego pociągu z Białegostoku do Szepietowa czy wieczornego do Suwałk.

Prosimy pasażerów o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl   

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi