„Bezpieczna Woda” - akcja informacyjno-edukacyjna Ministerstwa Sportu i Turystyki

Kategoria: Zdrowie

Ministerstwo Sportu i Turystyki w 2017 roku realizuje szóstą edycję akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”. Akcja jest skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej i stanowi cenne źródło informacji dla rodziców, nauczycieli oraz wychowawców.

Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku. Ministerstwo Sportu i Turystyki realizuje letnią edycję akcji „Bezpieczna Woda” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Polskiej Organizacji Turystycznej, Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK.

PRZECZYTAJ BROSZURĘ!

za: http://wrotapodlasia.pl