Potańcówka sobotniej nocy, 12.08.2017

Kategoria: Kultura

Serdecznie zapraszamy na Potańcówkę Sobotniej Nocy, która odbędzie się w ramach tegorocznego Plenerowego Kina Letniego.

Plan imprezy:
20.00 - Dawid Szymczuk Band - młoda, energetyczna kapela z Hajnówki grająca tradycyjną muzyke ludową w nowoczesnym wydaniu, która właśnie wydała swoją debiutancką płytę. Będzie wielokulturowo, folkowo i rokowo!
21.00 - potańcówka z DJ Maxi Luca, dzięki któremu odbędziemy podróż przez ostatnie dziesięciolecia muzyki filmowej i nie tylko.
Usłyszymy rytmy, które zapisały się w historii muzyki, a także nauczymy sie tańczyć. Tak, tak, to nie żart :)
Przemiłe panie z Klubu Mrs Spotry w Hajnówce szykują niespodziankę. Bądźcie z nami!
Nazwa wydarzenia nawiązuje do kultowgo filmu "Gorączka sobotniej nocy". Muzyki z tego filmu na pewno nie zabraknie tego wieczoru.
Miejsce: tereny zielone Hajnowskiego Domu Kultury. Tańczyć będziemy na wewnętrznym parkingu. Jeśli chcecie weźcie ze sobą kocyki na odpoczynek i oczywiście towarzystwo
Organizator: Stowarzyszenie Metamorphosis, Dziew/czyny z cool'turą oraz Hajnowski Dom Kultury
Partnerzy wydarzenia: Miasto Hajnówka, Klubokawiarnia LipowaArt, TRIO, Szczyty- Związek na rzecz edukacji i promocji kultury białoruskiej.
Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Hajnówce.