Plenerowe spotkania filmowe - "Dzikie historie", 19.08.2017

Kategoria: Kultura

Stowarzyszenie Metamorphosis oraz grupa nieformalna „Dziew/Czyny z coolturą” zapraszają wszystkich mieszkańców Hajnówki i okolic na „Plenerowe spotkania filmowe”, które odbywać się będą w tegoroczne wakacje.

19.08.2017 (sobota) o godz. 21:00 projekcja filmu pt. „Dzikie historie” (2014, reż. Damian Szifrón) na zewnątrz Hajnowskiego Domu Kultury oraz rozmowa z wybitnym krytykiem filmowym i filmoznawcą Adamem Radziszewskim.

Opis filmu:
Dzika komedia, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

Czas trwania: 2 godz. 02 min.

Wstęp bezpłatny!