W Nowoberezowie powstanie siłownia Nestle!

Kategoria: Informacje prasowe

We wsi Nowoberezowo powstanie siłownia pod chmurką w ramach konkursu „Nestle porusza Polskę”.

Drodzy Czytelnicy, pamiętacie głosowanie w ramach akcji Nestle Porusza  Polskę, w którym zachęcaliśmy do głosowania na lokalizację siłowni w Nowoberezowie? Wspólny wysiłek internautów się opłacił – jedna z 16. siłowni w Polsce, a jedyna w województwie podlaskim powstanie właśnie tam!  Lokalizacja w Nowoberezowie  86 (świetlica wiejska) uzyskała  26 792 tys. głosów. 

Lokalizacja siłowni pod chmurką w Nowoberezowie skupia wszystkie niezwykłości regionu – przyrodę,  kulturę oraz historię jednocześnie. W okolicy siłowni, w pejzażu skąpanym w zieleni znajdują się dwie zabytkowe cerkwie oraz widok na tradycyjną, wiejską architekturę regionu Puszczy Białowieskiej. W znajdującej się nieopodal świetlicy możemy wziąć udział w ciekawych warsztatach w ramach Wioski Tematycznej "Nowoberezowa - Wsi pod Kopułami".

Dzięki zaangażowaniu internautów pod koniec listopada mieszkańcy regionu zyskają kolejną siłownię na powietrzu. A tymczasem zapraszamy do korzystania z infrastruktury sportowej do parku miejskiego w Hajnówce (obok placu zabaw), w Dubinach (ul. Główna 116, za Pracownią Orange – ta siłownia także powstała w ramach akcji Nestle, w 2016r.) i Białowieży (stadion gminny).

Katarzyna Miszczuk

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi