Zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO w województwie podlaskim

Kategoria: Informacje prasowe

Od niedzieli, 3 września 2017 roku nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów Przewozów Regionalnych na trasach województwa podlaskiego. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 14 października 2017 r.

Przewozy Regionalne informują, że zmiana rozkładu jest z jednej strony wynikiem trwających prac modernizacyjnych, jakie zarządca infrastruktury prowadzi na liniach kolejowych, a z drugiej uwzględnia sugestie i wnioski do siatki połączeń, jakie wnosi Organizator przewozów w naszym województwie, czyli Urząd Marszałkowski.  

Trwa drugi etap modernizacji  linii kolejowej Białystok – Czeremcha. Na odcinku Bielsk Podlaski – Czeremcha w dalszym ciągu będzie funkcjonować autobusowa komunikacja zastępcza. Przypominamy, że przystanki kolejowe w Podbielu i Gregorowcach, z powodu braku możliwości dojazdu, nie są obsługiwane. Przystanki kolejowe w Lewkach, Suchowolcach i Kleszczelach również nie są obsługiwane, ale autobusy komunikacji zastępczej zatrzymują się na przystankach PKS w tych miejscowościach. Rozkład jazdy na tej trasie ulegnie drobnym zmianom. Prosimy o zapoznanie się
z nowymi rozkładami.

Przejazd w autobusach komunikacji zastępczej, oznakowanych logo POLREGIO, odbywa się
na podstawie biletów kolejowych. W autobusach nie ma możliwości przewozu rowerów i wózków.

Pozostałe pociągi POLREGIO na terenie województwa podlaskiego będą kursowały z niewielkimi, kilkuminutowymi różnicami. Wyjątkiem jest pociąg POLREGIO z Kuźnicy Białostockiej, który obecnie odjeżdża o godz. 19:41, a od 4 września będzie odjeżdżał o godz. 18:07. 

Pasażerowie proszeni są o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl   

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi