Meandry – Szkoła Muzyki Tradycyjnej, 29 sierpnia – 3 września

Kategoria: Kultura

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku wraz z Towarzystwem Przyjaciół Skansenu w Koźlikach zapraszają na tydzień ze śpiewem i tańcem tradycyjnym.

MEANDRY – Szkoła Muzyki Tradycyjnej to nowa inicjatywa WOAK, zorganizowana w związku z jubileuszem 60-lecia WOAK i w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie szeroko pojętą tradycją i szukaniem własnych korzeni. W programie imprezy są warsztaty śpiewu ukraińskiego, tańców polskich i gry na akordeonie, a także tematyczne koncerty, spotkania ze śpiewaczkami, pokazy filmowe i wykłady. Wszystko odbędzie się w pięknym skansenie w Koźlikach nad Narwią. Warunki będą spartańskie, ale dzięki temu uczestnicy jeszcze bardziej wczują się w klimat dawnych dni, kiedy wybrzmiewały pieśni i melodie, których będą się uczyć!

Do naszej szkoły zapraszamy osoby zainteresowane tematyką muzyki tradycyjnej, które chcą jeden z ostatnich tygodni lata spędzić z dala od cywilizacji, w bliskości z naturą, w przepięknym miejscu i w świetnym towarzystwie!

Program, szczegółowe informacje o zapisach, prowadzących i wszystkich wydarzeniach, a także wszelkie dodatkowe informacje dostęne są na stronie www.woak.bialystok.pl/meandry

Kiedy: 29.08-03.09.2017

Gdzie: wieś Koźliki

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi