Zajęcia dla dzieci

Kategoria: Kultura

Zapraszamy na zajęcia baletu dzieci w wieku przedszkolnym (5-7 lat), które odbywać sie będą w każdą sobotę w HDK. Czas trwania zajęć 90 min. (z przerwą) koszt. 60 zł/miesiąc
Instruktorka: Agnieszka Kulfan-Płońska

„Swoją przygodę z tancem rozpoczęłam w wieku 4 lat szkoląc się z zakresu baletu, tańca towarzyskiego, ludowego a takze baletu wodnego pod okiem rosyjskiej pary.
W wieku 14 lat utworzyłam swój pierwszy dzieciecy zespol taneczny, ktory prowdzila przez 6 lat. Po maturze wyjechalam zagranicę, gdzie dostałam sie do szkoły musicalowej SOngtime Theatre Arts School w Londynie, gdzie po rocznej nauce zagrałam w slynnym musicalu „Fame” tanczac w pierwszej piatce tancerzy. Po powrocie do Polski dostałam się do musicalu Romeo i Julia reżyserowanego przez Janusza Józefowicza a także do Weekendowej Szkoły Musicalowej przy Teatrze Roma, gdzie pod okiem profesjonalistów, kształcilam się z zakresu: baletu, tanca wspolczesnego, jazzu, spierwu i aktorstwa. W miedzyczasie ponownie otworzyla swoją szkołe tanca i szkołę angielskiego, w ktorej to uczyłam tanca musicalowego dzieci od 4 roku zycia. Ponadto, przygotowywalam tancerki do pracy na scenie a zespoł taneczny „Starwood” miał liczne występy i płatne pokazy taneczne w Polsce”.