Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Orlikowskie zmagania rocz. 2002 mł.

Kategoria: Sport

pamiątkowe fotoRozgrywki piłkarskie w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego w każdej kategorii wiekowej zagościły na stałe, na orlikowskich boiskach.

Organizacja tego typu zawodów w naszym mieście jest szczególnie ułatwiona, ponieważ przy większej ilości drużyn mamy w odległości 200 metrów do dyspozycji boisko przy ZS 1 i LO 1.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej powiatu hajnowskiego w piłce nożnej odbyły się 4 października 2017 r. Zawody przeprowadzono systemem „każdy z każdym” na etapie grupowym (po 4 drużyny w grupie). Następnie dwie najlepsze drużyny spotkały się w półfinałach i finałach.  Ogółem rozegrano 16 spotkań. Mecze sędziowali: Marek Hanula i Tomasz Dobosz.  Organizator Powiatowy Szkolny Związek Sportowy przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowanie Starostwu Powiatowemu za sfinalizowanie organizacji zawodów oraz Urzędowi Miasta za ufundowanie pamiątkowych medali.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA SZKÓŁ

I miejsce – PG 1 HAJNÓWKA awans do półfinałów Grupy Południowej

(skład drużyny: Stanisław Artemiuk, Dominik Durzyński, Sebastian Ginszt, Dominik Iwaniuk, Gabriel Litwinowicz, Krzysztof Masajło, Jakub Mikołajczuk, Oskar Tarnowski, Marcel Tomaszuk, Mateusz Wileński. Opiekun - Taisa Petruk.)

II miejsce – PG NAREWKA  – awans do półfinałów Grupy Południowej

(skład drużyny: Łukasz Ancutko, Aleksander Mikołaj Czerniecki, Jakub Piotr Kardasz, Jakub Kołecki, Karol Kowalczyk, Jakub Łomaszkiewicz, Krystian Rukas, Albert Stulgis.               Opiekun – Mirosław Krasnopolski).

III miejsce – PG BIAŁOWIEŻA

(skład drużyny: Wojciech Aleksiejuk, Kacper Kacprzak, Eryk Kuczko, Paweł Sieńczuk, Dawid Skiepko, Krystian Skiepko, Jakub Wasilewski, Oskar Tomasz Woźniak.                     Opiekun – Jarosław Kutikow).

IV miejsce – PG NAREW

V-VI miejsce - PG 3 HAJNÓWKA

- PG DUBICZE C.

VII-VIII miejsca – PG 4 HAJNÓWKA

- PG CZEREMCHA

Za miejsca I-IV uczniowie otrzymali medale z rąk swoich nauczycieli.

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

pamiątkowe foto pamiątkowe foto pamiątkowe foto pamiątkowe foto pamiątkowe foto w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów  w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów w trakcie zawodów  w trakcie zawodów  w trakcie zawodów  w trakcie zawodów  wręczanie nagródnbsp; wręczanie nagród wręczanie nagród pamiątkowe zdjęcie

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02