Pokaz spektaklu "Sąsiedzi, których nie ma" w Warszawie!

Kategoria: Kultura

21 października o godz. 18.00 nasz spektakl „Sąsiedzi, których nie ma. Opowieści mieszkańców Białowieży o ich żydowskich sąsiadach” pokażemy w Warszawie, na scenie Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim. Zapraszamy serdecznie!

Sala Laboratorium im. Wojciecha Krukowskiego, CSW, Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2, wstęp wolny

Spektakl zrealizowano w ramach Fundacji Edukacyjnej Jacka Kuronia ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku i Fundacji Edukacyjnej Jacka Kuronia.
Pokaz w Warszawie jest wydarzeniem towarzyszącym seminarium dla nauczycieli „Pod figowcem bengalskim”, podczas którego wystąpi też Katarzyna Winiarska, twórczyni Wirtualnego Muzeum Historii Żydów w Białowieży. Seminarium organizuje Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie w ramach projektu „Children of Dust. Historie opowiadane przez dzieci pochodzące z terenów pokopalnianych”, współfinansowanego przez Akademie Schloss Solitude oraz m. st. Warszawa.

Zobacz dokument o spektaklu:

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02