W SP ZOZ pomogą założyć elektroniczne konto pacjenta, 25.10.2017

Kategoria: Zdrowie

plakat

Elektroniczna rejestracja do poradni przez 24 h na dobę i wgląd do historii leczenia – to główne korzyści z posiadania konta na Portalu Pacjenta w systemie e-zdrowie. I choć zalet wiele, to część pacjentów ma problem z procedurą rejestracji. Dlatego SP ZOZ w Hajnówce oferuje pacjentom pomoc w rejestracji, złożeniu dokumentów i uzyskaniu kodu PIN do systemu.

SP ZOZ przypomina o możliwości elektronicznej rejestracji do naszych poradni – bez wychodzenia z domu. Nie czekając w kolejce, można zarejestrować się na wizytę przy pomocy kilku kliknięć. System e-Rejestracji dostępny jest przez 24 godziny na dobę. W każdym momencie można zarejestrować wybrać podmiot leczniczy, poradnię i lekarza oraz zarezerwować termin wizyty. Dodatkowo mają Państwo możliwość wglądu do swojej historii leczenia.  Wystarczy, że założą Państwo konto na Portalu Pacjenta Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie (ezdrowie.wrotapodlasia.pl) i mogą korzystać z bezpłatnych usług. Więcej informacji: https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/

Jeżeli jednak mają Państwo trudności z rejestracją lub też dodatkowe pytania zapraszamy 25 października 2017r. w godz. 9.00 – 13.00, przy specjalnie przygotowanym Państwu stoisku, w holu od strony głównego wejścia, nasi informatycy odpowiedzą na Państwa pytania. Pomogą także w założeniu konta na portalu e-Zdrowie.

 

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi