Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprosiło uczniów szkół średnich na warsztaty dziennikarskie

Kategoria: Informacje prasowe

W ramach projektu "Puszcza i ludzie" Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprosiło młodzież szkół średnich z terenu powiatu hajnowskiego do wzięcia udziału w warsztatach dziennikarskich.

Zajęcia poprowadzi zawodowy dziennikarz, a jednocześnie producent telewizyjny. Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy  i nowych umiejętności! Warsztaty odbędą się w dniach 30-31.10.2017, w Starostowie Powiatowym w Hajnówce,  ul. A. Zina 1, sala nr 12, w godz.12:00-16:00. Warsztaty cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że lista uczestników jest już zamknięta. Niemniej zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w innym przedsięwzięciu. Warsztaty stanowią bowiem przedwstęp do konkursu dziennikarskiego dla młodzieży szkół średnich "Czynna czy bierna ochrona Puszczy Białowieskiej?”. W ramach konkursu uczestnicy nakręcą reportaż na temat ochrony puszczy. Na zwycięzców czekają tablety!  Więcej szczegółów odnośnie konkursu wkrótce – zachęcamy do udziału!

Konkurs oraz warsztaty realizowane są przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w ramach projektu „Puszcza i ludzie”.  Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie www.puszczailudzie.info

Katarzyna Miszczuk

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02