WTORKI Z JPK_VAT w URZĘDZIE SKARBOWYM w HAJNÓWCE

Kategoria: Ogłoszenia

logotyp zachęcający mikro przedsiębiorców do złożenia JPK

Od 1 stycznia 2018 r. ok. 1,5 mln mikroprzedsiębiorców (firmy do 10 osób, rozliczające podatek VAT) dołączy do grona podatników VAT, którzy mają obowiązek prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT).

Obejmuje on zestaw informacji o zakupach i sprzedaży za dany okres, a dane do jego utworzenia są pobierane bezpośrednio z systemów finansowo-księgowych przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podatników, Urząd Skarbowy w Hajnówce zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenia, które odbędą się w każdy wtorek listopada (7.11, 14.11, 21.11 i 28.11) w godz. 10.00 w siedzibie urzędu przy ul. 3 Maja 34 pokój 109.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, chęć udziału w szkoleniu proszę zgłaszać do pracowników Urzędu Skarbowego w Hajnówce:

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02