Jak na urlop to tylko z Lokalną Organizacją Turystyczną Region Puszczy Białowieskiej

Kategoria: A to ciekawe

plakatLokalna Organizacja Turystyczna Region Puszczy Białowieskiej z sukcesami wspiera rozwój turystyki regionie

– z szerokiego katalogu przedsięwzięć wspomnimy o cyklicznej organizacji rajdów nordic walking szlakami Puszczy Białowieskiej, udziałowi w targach turystycznych czy prowadzenie certyfikowanego punktu informacji turystycznej w Hajnówce z kramikiem lokalnego rękodzieła. Wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie EDEN 2015. Najlepsze Polskie Destynacje to także „sprawka” LOT :).Tym razem stowarzyszenie zaprasza na jesienno – zimowy odpoczynek do Puszczy – łapcie katalog online z propozycjami spędzenia wolnego czasu. Znajdziecie w nim podpowiedź gdzie dobrze zjeść, namiary na sprawdzoną bazę noclegową i kontakt do ciekawych miejsc. Jesienno zimowa Puszcza Białowieska to idealny kierunek na wypoczynek – tu nigdy nie wieje nudą! Sprawdźcie sami.

Katarzyna Miszczuk

>>KATALOG ONLINE<<