Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Druga odsłona Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

W drugiej kolejce swój potencjał pokazała drużyna składająca się z zawodników Śledzianowa i Ciechanowca pokonując 4: 3 pierwszy zespół z Czeremchy. To nie był łatwy mecz dla obu drużyn.

Pierwsze trzy single i wszystkie po 3: 2 stawiały w bardzo korzystnej sytuacji team gospodarzy. Wygrana w debla dała iskierkę nadziei przyjezdnym. Jednak przegrana w czwartej grze indywidualnej oznaczała, że zwycięzcami zostaną gospodarze.  Goście walczyli do końca, wygrywając następne dwie gry.     Drużynowo kolejne zwycięstwa odnieśli: Hajnówka I, Siemiatycze i Hajnówka II. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Daniel Sawicki (Siemiatycze) bez straty seta, przed Jerzym Mieczyńskim (Hajnówka I). Najlepsi debliści po dwóch kolejkach, to Karol Charytonow i Wojciech Orzechowski (Hajnówka II). Pauzował zespół : ”Top Spin” Siemiatycze.

MECZ nr 5  

TL BIAŁOWIEŻA -  HAJNÓWKA I

1) - „A” BORYSIUK Damian - „Y” MISZCZUK Zbigniew   0: 3 

2) - „B” BOGUSZEWSKA Paulina - „X” MIECZYŃSKI Jerzy   0: 3

3) - „C” PRZYGODZKI Sławomir -„ Z” LUDWICZAK Janusz    0: 3

4) – BOGUSZEWSKA P./ BORYSIUK D. – LUDWICZA J./ MISZCZUK Z.  0: 4

5) - „A” BORYSIUK Damian - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

6) -„C” PRZYGODZKI Sławomir -„Y” MISZCZUK Zbigniew   0: 3                           

7) -„B” BOGUSZEWSKA Paulina- „Z” LUDWICZAK Janusz    0: 3    

Końcowy wynik 7: 0 (22: 1) dla drużyny Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE:

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 0)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 0)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 1)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 6

SIEMIATYCZE -  DUBINY

1) - „A” JAGIEŁŁO Przemek - „Y” WĘCKO Mirosław  2: 3 

2) - „B” SAWICKI Daniel - „X” SIEMIĄCZYK   3: 0

3) - „C” MARCINIUK Mariusz -„ Z” KOJŁO Marcin    3: 2

4) – SAWICKI D./ JAGIEŁŁO P.  – KOJŁO M./ SIEMIĄCZYK  4: 0

5) - „A” JAGIEŁŁO Przemek- „X” SIEMIĄCZYK   3: 2

6) -„C” MARCINIUK Mariusz -„Y” WĘCKO Mirosław   3: 1                           

7) -„B” SAWICKI Daniel- „Z” KOJŁO Marcin    3: 0

Końcowy wynik 6: 1 (21: 8) dla drużyny z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE:

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt.(6: 0)
  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 2 pkt.(6: 3)
  • Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 1 pkt.(5: 5)
  • Węcko Mirosław (Dubiny) – 1 pkt.(4: 5)

Debel: Sawicki Daniel/ Jagiełło Przemek (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 7

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1) - „A” PACZUSKA Paulina- „Y” HAJDUK Marek  1: 3 

2) - „B” SOCHA RENATA - „X” CHARYTONOW Karol   3: 1

3) - „C” RAKOWSKI Bogdan -„ Z” ORZECHOWSKI Wojciech   0: 3

4) – SOCHA R./ PACZUSKA P. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.  2: 4

5) - „A” PACZUSKA Paulina - „X” CHARYTONOW Karol  0: 3

6) -„C” KOWALSKI Ryszard -„Y” HAJDUK Marek   0: 3                           

7) -„B” SOCHA Renata - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech   3: 2

Końcowy wynik 5: 2 (19: 9) dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 1)
  • Socha Renat (Czeremcha II) – 2 pkt. (6: 3)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 3)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 3)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech – 1 pkt. (4: 2)

MECZ nr 8

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC – CZEREMCHA I

1) - „A” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” STEPANIUK Adam  3: 2 

2) - „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” MAKULSKI Andrzej  3: 2    

3) - „C” JADCZUK Wojciech -„ Z” LIPIŃSKI Janusz  3: 2

4) – WSZOŁ K./ JADCZUK Woj. – STEPANIUK A./ LIPIŃSKI J.  2: 4

5) - „A” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” MAKULSKI Andrzej    3: 2

6) -„C” MOCZULSKI Robert -„Y” STEPANIUK Adam  1: 3                           

7) -„B” WSZOŁ Krzysztof - „Z” LIPIŃSKI Janusz  1: 3

Końcowy wynik 4: 3  (16: 18) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec .

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 4)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 2)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 4)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 4)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec)) – 1 pkt. (4: 5)

Debel: Stepaniuk Adam/ Lipiński Janusz – 1 pkt. (4: 2)

Pauzował – „Top Spin” Siemiatycze                                          

TABELA PO DRUGIEJEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I

2

2

5

12: 2

41: 11

II

HAJNÓWKA II

2

2

4

9: 5

33: 23

III

CZEREMCHA I

2

1

4

10: 4

40: 20

IV

SIEMIATYCZE         

2

1

4

9: 5

35: 22

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1

1

3

7: 0

22: 5

VI

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

1

1

2

4: 3

16: 18

VII

CZEREMCHA II         

2

0

2

4: 10

19: 38

VIII

DUBINY         

2

0

0

1: 13

12: 43

IX

TL BIAŁOWIEŻA

2

0

0

0: 14

6: 44

 

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

Punkty

  Sety

I

Sawicki Daniel                  

Siemiatycze

2

4

12: 0

II

Mieczyński Jerzy              

Hajnówka I

2

4

12: 1

III

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

4

12: 2

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

2

3

11: 4

 

Lipiński Janusz                 

Czeremcha I

2

3

11: 4

VI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

3

11: 5

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

3

11: 6

VIII

Socha Renata

Czeremcha II

2

3

11: 8

IX

Siekierko Andrzej             

„Top Spin” Siemiatycze

1

2

6: 1

 

Moczulski Rafał                

„Top Spin” Siemiatycze

1

2

6: 1

 

Moczulski Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

2

6: 2

XII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

10: 8

XIII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

1

2

6: 4

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka II

2

2

7: 6

XV

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

2

2

9: 9

XVI

Hajduk Marek

Hajnówka II

2

2

7: 7

XVII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

2

7: 9

XVIII

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

1

1

3: 2

XIX

Wszoł Krzysztof                

Team Śledzianów-Ciech.

1

1

4: 5

 

Węcko Mirosław               

Dubiny

1

1

4: 5

XXI

Moczulski Robert              

Team Śledzianów-Ciech.

1

0

1: 3

XXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIII

Siemiączyk                        

Dubiny

1

0

2: 6

XXIV

Kojło Marcin                      

Dubiny

2

0

5: 11

XXV

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

 

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXVII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

2

0

0: 9

XXVIII

Paczuska Paulina             

Czeremcha II

2

0

2: 12

 

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

2

0

2: 12

XXX

Borysiuk Damian              

TL Białowieża

2

0

2: 12

XXXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

2

0

1: 12

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DRUGIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

2

8: 5

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej                 

Czeremcha I

1

1

4: 0

 

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

1

1

4: 0

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

„Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

V

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

1

1

4: 2

VI

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

1

6: 4

VII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

6: 6

VIII

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

IX

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

0: 4

 

Kojło Marcin           

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

 

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

W trzeciej kolejce zagrają: Hajnówka I – Czeremcha I; Siemiatycze – TL Białowieża;  Team Śledzianów Ciechanowiec – Czeremcha II;  „Top Spin” Siemiatycze – Dubiny.        Pauzuje – Hajnówka II.

 

 Organizator – Janusz Ludwiczak

01.jpg

08.jpg

02.jpg

03.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg 

11.jpg

14.jpg

15.jpg 

17.jpg