O przedsiębiorczym Podlasiu w najnowszym albumie

Kategoria: Informacje prasowe

okłakdka albumuO województwie Podlaskim pisane było już wiele – że to wielokulturowa, historyczna kraina, zagłębie smakowitej kuchni i miejsce atrakcyjne turystycznie – bo Puszcza Białowieska, bo UNESCO ,bo żubr i szlaki turystyczne.  Ale to także prężnie rozwijająca się gospodarka, wykorzystująca fundusze unijne i swoje atuty – przygraniczne położenie, bliskie sąsiedztwo przyrody, modernizowane sieci dróg.

O walorach gospodarczych województwa podlaskiego przeczytacie w najnowszym albumie „PODLASKIE. Inteligentny rozwój” wydawnictwa Negatyw. Pozycja dostępna na stronie http://podlaskie.polskamultimedialna.pl/pl/podlaskie/ . Szczególną uwagę zwróćcie na strony 63-64 – na ich łamach znajduje się prezentacja powiatu hajnowskiego i gminy Narewka :)

Katarzyna Miszczuk

okładka