Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza na warsztaty

Kategoria: zaproszenie

plakatDbasz o zdrowie swoje i Twojej rodziny? Interesuje Cię w jaki sposób możesz wykorzystać otaczającą nas przyrodę dla własnego dobra? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób można wykonać naturalne produkty, bezpiecznie i przyjazne naszemu organizmowi?

Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś: Tak,  to zapraszamy Cię na niezwykle praktyczne warsztaty - "Mydełko Fa czyli jak stworzyć naturalne kosmetyki"!

Gwarantujemy dobrą zabawę oraz nabycie bezcennej wiedzy, która z pewnością przyniesie wiele korzyści. W trakcie warsztatów nauczysz się sprawdzonych receptur, bazujących wyłącznie na naturalnych składnikach. Własnoręcznie wykonasz  kosmetyki, które mogą być wspaniałym prezentem na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia!

 

            Warsztaty odbędą się  16 grudnia 2017 roku (sobota) o godzinie 10:00 w Dworze Bartnika, ul Hajnowska 2/1, Narewka. Prowadzącym spotkanie będzie specjalista p. Iwona Krot.

Uwaga: Warsztaty są bezpłatne, limit miejsc: 25  (o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń). Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronach:

www.puszczailudzie.info

www.powiat.hajnowka.pl

Dojazd na koszt własny.

            Warsztaty realizowane są przez Powiat Hajnowski w ramach projektu „Puszcza i ludzie” dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020, Oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.4 Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy

logo

plakat

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

Hajnowski Dom Kultury ogłasza  XI PRZEGLĄD NA HAFT I KORONKĘ – Powiatu Hajnowskiego 2018

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Spotkajmy się na ławeczce – czyli promocja książki, 16.03.2018

                     Więcej zapowiedzi