„Wtorki z JPK” również w grudniu

Kategoria: Zdrowie

Wtorki z JPK plakatW związku z rosnącym zainteresowaniem szkoleniami z zakresu obowiązku przesyłania od 01.01.2018 r. ewidencji VAT w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT), prowadzonymi w urzędach skarbowych w listopadzie br., akcja „Wtorki z JPK" będzie kontynuowana i szkolenia dla mikroprzedsiębiorców będą realizowane również w grudniu br.

Urząd Skarbowy w Hajnówce zaprasza na bezpłatne szkolenia nt. tworzenia i przesyłania JPK_VAT, które odbędą się w trzy pierwsze wtorki grudnia (5.12, 12.12, 19.12) o godz. 10.00 w siedzibie US w Hajnówce przy ul. 3 Maja 34 (pokój 109).

Jednocześnie w dniu 12.12.2017 r. w spotkaniu uczestniczył będzie przedstawiciel ZUS, który przedstawi przedsiębiorcom zagadnienia e-składki.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, chęć udziału w szkoleniu proszę zgłaszać do pracowników Urzędu Skarbowego w Hajnówce: