Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Kleszczele po raz trzeci

Kategoria: Sport

pamiątkowe zdjęcieZespół Szkół w Kleszczelach nie zwalnia tempa. Po zwycięstwach w kat.szkół podstawowych dziewcząt i chłopców do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z rocznika 2002-2004.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt odbyły się dnia 12 grudnia 2017 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kleszczelach. W turnieju wzięło udział trzy zespoły, które rozegrały swoje spotkania systemem „każdy z każdym”.     Bez straty seta na pierwszym miejscu zakończyły rozgrywki uczennice gospodarza zawodów.

Wynik spotkań:

PG Kleszczele – PG DNJB Hajnówka(2:0), (25:19, 25:15)

PG Narewka – PG Hajnówka DNJB(2:1), (9:25,25:18,15:3)

PG Kleszczele – PG Narewka(2:0), (25:17, 25:16)

Wynik końcowy:

I miejsce PG Kleszczele – awans do półfinałów Grupy Południowej

II miejsce PG Narewka - awans do półfinałów Grupy Południowej

III miejsce PG DNJB Hajnówka

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hajnówce składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji oraz Edwardowi Terebunowi za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Półfinał Grupy Południowej odbędzie się 22 lutego 2018r.:

- PG Kleszczele jako zespół I zagrają w powiecie monieckim z pierwszym zespołem z powiatu białostockiego i monieckiego oraz drugim zespołem z powiatu siemiatyckiego;

- PG Narewka jako drugi zespół zagra powiecie siemiatyckim z pierwszym zespołem z powiatu siemiatyckiego i bielskiego oraz drugim zespołem z powiatu białostockiego.

Zgłoszenia przez SRS do dnia 15.02.2018r.

Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego – Janusz Ludwiczak