Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Ostatnia kolejka I Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

Kategoria: Sport

Ostatnia kolejka pierwszej rundy uwidoczniła, kto jest pretendentem drużynowym do piezdjęcie grupowerwszego miejsca. Zgodnie z oczekiwaniami najrówniejszym składem dysponuje Team Śledzianów Ciechanowiec, który nie poniósł żadnej porażki i z 2 punktową przewagą, wyprzedza Siemiatycze i „Top spin” Siemiatycze. Indywidualnie na prowadzenie wysunął się Rafał Moczulski („Top spin” Siemiatycze) – 15 pkt. Tuż za nim po 14 punktów mają Daniel Sawicki (Siemiatycze) i Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec).

W grze podwójnej w dalszym ciągu pierwsze miejsce okupuje para Teamu Śledzianów Ciechanowiec( Krzysztof Wszoł, Wojciech Jadczuk) przed parą „Top spina” Siemiatycze(Andrzej Siekierko, Rafał Moczulski) i Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk, Janusz Ludwiczak). Bardzo dobrze spisała się jedna z pań naszej ligi tj. Renata Socha (Czeremcha II), która uplasowała się na wysokiej siódmej pozycji w klasyfikacji indywidualnej. Pozostałe panie pomimo niższej zdobyczy punktowej, również stoczyły wiele ciekawych pojedynków.                                                                                                                                   Celem podniesienia atrakcyjności w rundzie drugiej wprowadzam zmianę tj. każdy zawodnik będzie mógł rozegrać trzy spotkania indywidualne. Łącznie na mecz będzie się składało 9 gier indywidualnych i jedna deblowa. Przy takim systemie dopuszczalny jest remis 5: 5. Nowy protokół meczowy, aneks do regulaminu oraz terminarz spotkań rundy rewanżowej, zostanie dostarczony za kilka dni.

                                                                         MECZ nr 33                                                 

DUBINY – CZEREMCHA II

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Czeremch II

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

·       Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

·        Kowalski Ryszard (Czeremcha II) – 2  pkt. (bez punktów dodatkowych)

           Debel: Socha Renta/ Paczuska Paulina – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

                                                                                                                                           

MECZ nr 34

 TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC  - HAJNÓWKA I

1) „A” WSZOŁ Krzysztof - „Y” LUDWICZAK Janusz   3: 0 

2) „B” JADCZUK Wojciech - „X” MIECZYŃSKI Jerzy   3: 0                   

3) „C” MOCZULSKI Robert- „ Z” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

4) WSZOŁ K./ JADCZUK W. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J.  4: 1

5) „A” WSZOŁ Krzysztof - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1           

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir  - „Y” LUDWICZAK Janusz   3: 0                           

7) „B” JADCZUK Wojciech - „Z” MISZCZUK Zbigniew    3: 1

Końcowy wynik 6: 1 (19: 6) dla Team Śledzianów - Ciechanowiec.     

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech  (Śledzianów - Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 1)
  • Wszoł Krzysztof  (Śledzianów - Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 1)
  • Kostrzyński Sławomir  (Śledzianów - Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 0)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 3)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 1)

                                                                   MECZ nr 35       

CZEREMCHA I - SIEMIATYCZE  

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” HRYCIUK Tomasz   0: 3 

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” SAWICKI Daniel   0: 3                           

3) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław- „ Z” MARCINIUK Mariusz   0: 3

4) LIPIŃSKI J./ STEPANIUK A. – HRYCIUK T./ SAWICKI D.  3: 4

5) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” SAWICKI Daniel 3: 2                  

6) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „Y” HRYCIUK Tomasz   0: 3                           

7) „B” STEPANIUK Adam - „Z” JAGIEŁŁO Przemek    3: 1

Końcowy wynik 5: 2 (19: 9) dla Siemiatycz.                                       

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)
  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 0)
  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 3)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 4)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 5)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 3)    

                                                                         MECZ nr 36                                              

HAJNÓWKA II - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” SIEKIERKO Andrzej  0: 3 

2) „B” HAJDUK Marek - „X” MOCZULSKI Tomasz  1: 3  

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech- „ Z” MOCZULSKI Rafał  1: 3

4) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R.  3: 4

5) „A” CHARYTONOW Karol - „X” MOCZULSKI Tomasz    3: 0    

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” SIEKIERKO Andrzej  3: 1                           

7) „B” HAJDUK Marek - „Z” MOCZULSKI Rafał  0: 3                     

Końcowy wynik 5: 2 (17: 11) dla „Top Spin” Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                           

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 1)
  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 3)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 4)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 4)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał – 1 pkt. (4: 3)       

TABELA DRUŻYNOWA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

8

8

21

44: 12

103: 68

II

SIEMIATYCZE         

8

6

17

38: 18

125: 72

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

8

6

16

38: 18

115: 81

IV

HAJNÓWKA I

8

5

14

32: 24

103: 87

V

CZEREMCHA I

8

4

15

36: 20

134: 91

VI

HAJNÓWKA II

8

4

13

30: 26

92: 100

VII

CZEREMCHA II         

8

2

8

19: 37

68: 131

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

4

11: 38

23: 102

IX

DUBINY         

4

0

0

1: 34

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

  Sety

I

Moczulski Rafał              

Top Spin Siemiatycze

8

15

40: 11

II

Sawicki Daniel                

Siemiatycze

8

14

40: 13

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

8

14

30: 7

IV

Wszoł Krzysztof              

Team Śledzianów-Ciech.

8

12

27: 18

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

8

11

32: 17

VI

Lipiński Janusz              

Czeremcha I

8

11

38: 25

VII

Socha Renata

Czeremcha II

8

11

35: 28

VIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

8

10

34: 23

IX

Siekierko Andrzej           

Top Spin Siemiatycze

8

10

29: 22

X

Charytonow Karol

Hajnówka II

8

10

29: 22

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

10

29: 23

XII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

8

10

19: 16

XIII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

8

24: 0

XIV

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

7

8

25: 23

XV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

8

27: 30

XVI

Mieczyński Jerzy            

Hajnówka I

8

8

24: 28

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

7

29: 21

XVIII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

6

7

18: 16

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

7

4

8: 22

XXI

Hajduk Marek

Hajnówka II

8

4

16: 32

XXII

Borysiuk Damian            

TL Białowieża

7

3

7: 28

XXIII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

7

3

5: 29

XXIV

Moczulski Robert            

Team Śledzianów-Ciech.

5

2

9: 10

XXV

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

7

2

1: 24

XXVII

Paczuska Paulina           

Czeremcha II

8

2

8: 42

XXVIII

Węcko Mirosław             

Dubiny

1

1

4: 5

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

6: 9

XXX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXII

Siemiączyk                      

Dubiny

1

0

2: 6

XXXIII

Krysiński Wojciech

„Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXIV

Kojło Marcin                    

Dubiny

2

0

5: 11

XXXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

7

6

18: 9

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

5

20: 12

III

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

8

5

19: 20

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej          

Czeremcha I

4

4

16: 3

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

4

18: 23

VI

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

3

14: 9

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

8

3

17: 22

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

5

1

2: 16

XI

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin           

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

                                                                                                                                                                                                          

Organizator – Janusz Ludwiczak

mecz mecz mecz mecz mecz mecz mecz mecz

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Piosenka Białoruska 2018 – 11.02.2018

KINO CINEMA LUMIERE w Hajnówce, 12.02.2018

 

                     Więcej zapowiedzi