Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce ma nowego Komendanta

Kategoria: Informacje prasowe
W Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce powitano nadkomisarza Bartosza Lorenc, który od dziś stanął na czele hajnowskiej jednostki, natomiast pożegnano dotychczasowego Komendanta Powiatowego w Hajnówce nadkomisarza Tomasz Haraburdę. Uroczystość odbyła się w obecności I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektora Jacka Kumpiałowkiego.

W Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce odbyła się uroczystość objęcia stanowiska przez nowego Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Kumpiałowski  wręczył nadkomisarzowi Bartoszowi Lorenc rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Hajnówce. W trakcie uroczystości pożegnano natomiast dotychczas pełniącego funkcję komendanta nadkomisarza Tomasza Haraburdę. Przez ostatnie 13 miesięcy kierował on hajnowską jednostką. Zarówno nowo powołanemu, jak i odchodzącemu  komendantowi wszyscy uczestniczący w uroczystości,  na czele z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektorem Jackiem Kumpiałowskim, życzyli powodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce rozpoczął służbę w 2001 roku  w Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku. W latach 2007 – 2016 zajmował on stanowisko eksperta w Wydziale Dochodzeniowo–Śledczym Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Od 2016 roku nadkomisarz Bartosz Lorenc kierował Komendą Powiatową Policji w Mońkach. Nowy szef hajnowskiej Policji ukończył pedagogikę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Interesuje się muzyką, sportem oraz historią.

za: http://hajnowka.policja.gov.pl

w trakcie uroczystości

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

Hajnowski Dom Kultury ogłasza  XI PRZEGLĄD NA HAFT I KORONKĘ – Powiatu Hajnowskiego 2018

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Spotkajmy się na ławeczce – czyli promocja książki, 16.03.2018

                     Więcej zapowiedzi