Bezpłatne badania dna oka i ciśnienia wewnątrzgałkowego dla mieszkańców Hajnówki i okolic

Kategoria: Zdrowie

W dbałości o zdrowe oczy mieszkańców Hajnówki i okolic, zapraszamy Państwa na bezpłatne, specjalistyczne badania dna oka i ciśnienia wewnątrzgałkowego. Tylko w dniach 12-16 marca br. możesz zbadać swój wzrok z wykorzystaniem najnowszych urządzeń EasyScan oraz Icare.

Trzyminutowe badanie wzroku przeprowadzane za pomocą urządzenia EasyScan pozwala na wykrycie nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki oraz umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym, naczyniówce i twardówce.

Tonometr Icare to nowoczesne urządzenie służące do precyzyjnego pomiaru ciśnienia wewnątrz oka, co jest niezwykle ważne w profilaktyce jaskry.

Badania z wykorzystaniem najnowszych urządzeń EasyScan oraz Icare prowadzone będą tylko od poniedziałku – 12 marca do piątku – 16 marca. Na badania można umówić się pod numerem telefonu 85 682 57 68 lub zgłosić się do salonu Okularium, przy ulicy 3 Maja 24 w Hajnówce.

Optometryści z salonów optycznych Okularium posiadają fachową wiedzę w zakresie obrazowania i diagnostyki chorób oczu, a samo badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne.

Nie zwlekaj, wczesna diagnostyka chorób oczu, pozwoli dłużej cieszyć się komfortem, jaki zapewnia dobry wzrok.

 Hajnówka2