VI edycja Programu Liderzy PAFW

Kategoria: Ogłoszenia

Jak być skutecznym liderem społecznym? Jak zmieniać swój świat, swoje środowisko? Jak pociągnąć za sobą innych? Co wyzwoli energię ludzi? Jak rozwijać swoje liderskie talenty? Jak wykorzystać swoje dotychczasowe osiągnięcia? Skąd czerpać siłę do zmiany i satysfakcję z bycia liderem?

Jeśli zadajesz sobie takie pytania – nasz Program jest dla Ciebie!

Zapraszamy do Programu Liderzy Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności wszystkich, którzy chcą się rozwijać jako liderzy swoich środowisk, mają gotowość do pracy nad swoim rozwojem liderskim i planowania go, chcą się zmieniać. To wyjątkowa propozycja Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności skierowana przede wszystkim do uczestników programów Fundacji.
Absolwenci Programu stają się świadomi swoich możliwości. Startują w wyborach samorządowych. Angażują swoje lokalne społeczności i wpływają na ich rozwój. Zmieniają swoje organizacje.
Chcesz do nich dołączyć? Do 25 stycznia 2010 czekamy na Twoje zgłoszenie do VI edycji Programu Liderzy PAFW. Więcej informacji – http://www.liderzy.pl/aktualnosci.php?281
Plik do pobrania:
Opis Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności