"Bezpieczne ferie" w Hajnówce

Kategoria: Informacje prasowe

Hajnowscy policjanci w związku ze zbliżającymi się feriami rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi i młodzieżą w hajnowskich szkołach. Radzą  i przypominają  najmłodszym  jak bezpiecznie spędzać zimowy wypoczynek.

Policjanci z Hajnówki w ramach programu „Bezpieczne ferie” spotykają się z dziećmi. Celem zajęć jest uświadomienie dzieciom zagrożeń jakie niosą ze sobą beztroskie zabawy na śniegu. Na spotkaniach mundurowi szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo dzieci, które muszą uświadomić sobie jakie mogą na nich czyhać zagrożenia podczas zimowych zabaw. Dzisiaj funkcjonariusze odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej Nr 6. Rozmawiali z nimi na temat bezpiecznych zachowań podczas zimowych zabaw. Przestrzegali również przed kontaktami z osobami obcymi i przypominali jak się zachować w razie ataku agresywnego psa.

Oficer prasowy KPP w Hajnówce mł. asp. Tomasz Snarski