Szukamy świadków uszkodzenie torowiska

Kategoria: Informacje prasowe

Hajnowscy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawców uszkodzenia elementów torowiska. Najprawdopodobniej złomiarze odkręcali metalowe części na podkładach kolejowych, które uszkodziły przejeżdżający szynobus.

Wczoraj około godziny 13.30 w rejonie wiaduktu na szlaku kolejowym numer 31 relacji Hajnówka – Witowo doszło do uszkodzenia szynobusu. Policjanci wstępnie ustalili, że sprawcy odkręcili metalowe zabezpieczenia podkładów na torowisku i nie zdążyli ich ukraść. Poluzowane elementy uszkodziły podwozie przejeżdżającego szynobusu i rozszczelniły zbiornik z paliwem. Na szczęście nikomu z osób podróżujących pociągiem nic się nie stało.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały sprawców lub mogą udzieli informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu /85/ 873 42 00 lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 (telefon komórkowy 112).

oficer prasowy KPP w Hajnówce mł. asp. Tomasz Snarski

fever_logo_0.pngStarostwo Powiatowe w Hajnówce

telefon ikonkaTelefon: +48 85 682 27 18

Administrator strony:

obraz imitujący zegarGodziny urzędowania:

spektakl.jpeg

zaproszenie