III Strażacki Turniej Oldbojów

Kategoria: Informacje prasowe

W dniu 12.09.2010r. na Stadionie przy ul. Sportowej w Białowieży odbył się III  Strażacki Turniej Oldbojów. Organizatorami imprezy oraz fundatorami nagród były następujące instytucje: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce, Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Hajnówce oraz Wójt Gminy Białowieża.

W turnieju rywalizowały ze sobą jednostki OSP z dziesięciu miejscowości powiatu hajnowskiego m.in.: Narwi, Narewki, Czeremchy, Kleszczel, Dubicz Cerkiewnych, Tofiłłowców, Hajnówki, Korycisk, Mochnatego oraz Białowieży.

W klasyfikacji generalnej I miejsce zajęła OSP Czeremcha, II miejsce OSP Narewka oraz III miejsce OSP Koryciski.

Wójt Gminy Białowieża ufundował nagrodę najstarszemu uczestnikowi zawodów, którym był w tym roku Pan Michał Doroszuk, strażak OSP Koryciska.

www.bialowieza.pl