Podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Hajnówce kolędowali w Białymstoku

Kategoria: Kultura

Męska grupa wokalno - instrumentalna z Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Hajnówce  w dniu 27.01.2010 r. wzięła udział w  V Wojewódzkim
Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych " Dokąd Gwiazda prowadzi..." zorganizowanym przez Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku oraz białostocki Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
Na przeglądzie wystąpiło okolo szesnastu tzw. " podmiotów wykonawczych", więc przegląd stał się już  dużą wojewódzką  imprezą. Tradycyjnie czuliśmy sie tam  jak u siebie w domu spotkaliśmy dobrych znajomych, posłuchaliśmy kolęd w ciekawych nieraz aranżacjach tutaj  zdecydowanie brylował  Środowiskowy Dom Samopomocy z Bielska Podlaskiego z ich "metalowymi" wersjami tradycyjnych kolęd/ oraz zwiedziliśmy interesujący budynek seminarium.
Nasz występ również musimy zaliczyć do bardzo udanych, wiec tym chętniej powrócimy do Białegostoku za rok na kolejną edycję tej sympatycznej
imprezy.

Stanisław Wereszczyński