Nowe wydawnictwo "Gospodarstwa i kwatery agroturystyczne w województwie podlaskim"

Kategoria: Informacje prasowe

Ukazała się nowa pozycja wydawnicza Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego "Gospodarstwa i kwatery agroturystyczne w województwie podlaskim".

Wydawnictwo wyszło nakładem 7 tys. sztuk w języku polskim oraz 4 tys. sztuk w języku angielskim. Wydanie zawiera 112 stron.

Jest to pierwsze tej wielkości wydawnictwo w historii województwa. Obiekty, które znalazły sie w publikacji zostały podzielone według powiatów. Do opisu ofert użyto piktogramów, czyli prostych znaków graficznych określających udogodnienia w gospodarstwach agroturystycznych.

Publikacja powstała w oparciu o bazę danych Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, po konsultacji ze stowarzyszeniami agroturystycznymi, ośrodkami informacji turystycznej oraz lokalnymi władzami samorządowymi.

Wersja elektroniczna wydawnictwa
"Gospodarstwa i kwatery agroturystyczne w województwie podlaskim"

źródło: www.wrotapodlasia.pl