Ruszyła rekrutacja do AIESEC Young 2

Kategoria: Oświata

Już w marcu rusza druga edycja projektu międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC - AIESEC Young 2. Po raz kolejny staje przed młodymi, otwartymi na świat ludźmi szansa poznania egzotycznych kultur i języków, a także możliwość nawiązania międzynarodowych znajomości.

Do wzięcia udziału w 3 - miesięcznych kursach z języka greckiego, rumuńskiego, chińskiego, rosyjskiego, angielskiego lub hiszpańskiego zapraszamy licealistów i studentów w wieku 18-25 lat. Do poprowadzenia zajęć z języka rumuńskiego, hiszpańskiego, chińskiego i greckiego zaprosiliśmy praktykantów z tak egzotycznych krajów jak Rumunia, Portoryko, Chiny oraz Grecja. Osoby te dzięki swej charyzmie i wiedzy w interesujący sposób wprowadzą uczestników w podstawy posługiwania się danym językiem, a także zapoznają z fascynującą kulturą swoich krajów. Pozostałe dwa kursy poprowadzą czołowi studenci białostockiej filologii angielskiej i rosyjskiej.

Zapisy na zajęcia trwają od 1 do 14 lutego 2010 roku. Formularz zgłoszeniowy, regulamin i dodatkowe informacje o projekcie, a także o dalszych etapach rekrutacji, dostępne są na stronie internetowej www.bialystok.aiesec.pl. Osoby zakwalifikowane na kursy zostaną o tym powiadomione drogą mailową. Jednorazowy koszt wzięcia udziału w kursie wynosi jedynie 35zł, jest to kwota niezbędna na pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia praktykantów z zagranicy.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się na początku marca. Pamiętaj, że wybierając język hiszpański, chiński, rumuński lub grecki szlifujesz również swój angielski, ponieważ zajęcia prowadzone są właśnie w tym języku.

Łap okazję, póki możesz. Iliść miejsc ograniczona.
 
Źródło: www.wrotapodlasia.pl
');
//-->

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi