Informacja o wynikach naboru na stanowisko Informatyka w Starostwie Powiatowym w Hajnówce

Kategoria: Informacje urzędowe

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko informatyka w Starostwie Powiatowym w Hajnówce  został wybrany Pan Andrzej Gierasimiuk zamieszkały w Nowosadach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pan Andrzej Gierasimiuk spełnia wszystkie wymogi formalne stawiane kandydatom do objęcia stanowiska informatyka. Ponadto uzyskał najwyższy wynik  w przeprowadzonym  pisemnym teście i rozmowie kwalifikacyjnej.

Andrzej Skiepko
                                                                                                  Wicestrosta Hajnowski