Spotkanie dotyczące projektu " Wzrost atrakcyjności i dostępności komunikacyjnej regionu Puszczy Białowieskiej"

Kategoria: Informacje urzędowe

Dnia 29 czerwca  2011 roku, o godzinie 10:00  w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie w sprawie oceny zarysu projektu -” Wzrost atrakcyjności i dostępności komunikacyjnej regionu Puszcza Białowieska”.

W spotkaniu brali udział:

• Pan Włodzimierz Pietroczuk- Starosta Hajnowski
  • Pani Walentyna Gorbacz- Naczelnik Wydziału Turystyki i Współpracy  z Zagranicą Starostwa Powiatowego w Hajnówce
  • Pan Heinz Kaufmann- Dyrektor Biura Szwajcarsko- Polskiego Programu Współpracy
  • Pan Krzysztof Kaczmarek- National Programe Officer- Biuro Szwajcarsko- Polskiego Programu Współpracy
  • Pan Piotr Rachwalski- ekspert ds. Transportu Kolejowego
  • Pani Katarzyna Zajkowska- Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku
  • Pan Robert Boch- Firma Mediatorzy.pl
  • Pani Elżbieta Załuska- Dyrektor Przewozy Regionalne Sp.z o.o
  • Pani Monika Muranowicz-Zagawa  i Pani Marta Chmielnicka- Władza Wdrażająca Programy Europejskie
  • Pani Karolina Centomirska- Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Pani Walentyna Gorbacz wyświetliła i omówiła film prezentujący Powiat Hajnowski, a następnie przedstawiła główne założenia całości projektu-w tym zadnia partnera i beneficjenta. W dalszej części spotkania odbyła się długa dyskusja.

J. Gawryluk