Kategoria: Ogłoszenia

- cokies sesyjne (wygasają po zakończeniu sesji)

W serwisie youtube.com – zawierające preferencje użytkownika, oraz liczydło kliknięć (opisane są w polityce prywatności http://www.google.pl/intl/pl/policies/privacy/)

Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych wyszukiwarkach

• Google Chrome

• Internet Explorer 6.0 i 7.0

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

• Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.

• Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

• Safari

fever_logo_0.pngStarostwo Powiatowe w Hajnówce

telefon ikonkaTelefon: +48 85 682 27 18

Administrator strony:

obraz imitujący zegarGodziny pracy: