Komunikat z otwartego turnieju w tenisie stołowym im.Bogdana Lewczuka ,,Ferie na sportowo-bezpiecznie i zdrowo"

Kategoria: Sport

Dnia 30 stycznia 2010 r. w Zespole Szkół nr 1 w Hajnówce odbył się Turniej Tenisa Stołowego  im.Bogdana Lewczuka.
Przez 10 godzin przy pięciu stołach rywalizowała młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorośli w kat. open kobiet i mężczyzn oraz deblu mężczyzn.
 W turnieju wzięło udział 76 zawodników i zawodniczek.
Sędziami zawodów byli: Ilona Charkiewicz-Waśko, Anatl Hajduk, Jan Sawko i Edward Poniecki. Zawody prowadził Janusz Ludwiczak.
Za miejsca I-IV uczestnicy otrzymali medale, które zostały ufundowane przez Urząd Miasta w Hajnówce w ramach projektu"Wypoczynek dzieci i młodzieży" Akcja zima 2010 r.

KLASYFIKACJA  KOŃCOWA

SZKOŁY  PODSTAWOWE
DZIEWCZĘTA 

   I  miejsce –  Beata Struk(Czeremcha)             
 II   miejsce – Ela Sidoruk(Nowokornino)       
III  miejsce  -  Monika Fiedoruk(SP 3 Hajnówka)   
 
CHŁOPCY                                                                                      
 I miejsce – Tomasz  Moroz(Nowokornino)
 II miejsce – Radek Sidoruk(Nowokornino)
 III miejsce -  Bartek Niebyt(SP 2 Hajnówka)
IV miejsce -  Damian Puc(SP 3 Hajnówka)

SZKOŁY  GIMNAZJALNE 
DZIEWCZĘTA

I  miejsce –  Renata Szymczak (Czeremcha)        
II   miejsce – Hanna   Sośniuk (Czeremcha)      
III  miejsce  -  Agnieszka Prokopiuk (Dubiny)         I
IV miejsce  - Sandra  Romaniuk (Dubiny)        

CHŁOPCY

I miejsce –  Dawid Smyk(Czeremcha)
II miejsce -   Piotr Wasiluk   (Czeremcha)
III miejsce -   Dawid Moroz     (Dubiny)
IV miejsce -   Daniel  Bagrowski(PG 3 Hajnówka)

SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA            
                                                                 
I miejsce – Renata     Szymczak (Czeremcha)         
II miejsce -  Hanna      Sośniuk     (Czeremcha)       
III miejsce –Marzena  Dmitruk     (ZSZ Hajnówka)

CHŁOPCY

I miejsce – Andrzej    Drozd(Narewka)
II miejsce -  Wojciech Ziniewicz(Hajnówka)
III miejsce -  Mateusz  Charkiewicz (Narewka)
IV miejsce -  Dawid     Smyk(Czeremcha)

OPEN KOBIET     
                                           
I miejsce – Marzena  Dmitruk    ( Hajnówka          
II miejsce –   ( )                                                       

OPEN  MĘŻCZYZN
I miejsce – Cezary     Falkowski(Bielsk Podlaski)
II miejsce – Zbigniew Miszczuk (Hajnówka)   III miejsce - Arkadiusz Bujko      (Hajnówka)
IV miejsce – Jerzy        German   (Hajnówka)
 
 
GRY  PODWÓJNE – DEBEL MĘŻCZYZN
I miejsce – Cezary Falkowski    (Bielsk Podlaski)
- Zbigniew   Miszczuk  (Hajnówka)

II miejsce  - Jerzy  Mieczyński  (Hajnówka)
- Janusz  Ludwiczak   (Hajnówka)

III miejsce  - Edward Poniecki  (Hajnówka)
- Arkadiusz Bujko  (Hajnówka)

IV miejsce – Dawid Smyk (Czeremcha)
- Wojciech    Ziniewicz   (Hajnówka)

V miejsce  - Bogdan Górski (Hajnówka)
- Witalis  Fiedoruk  (Hajnówka)

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sporu i Rekreacji w Hajnówce

Menedżer ds. Sportu
mgr Janusz Ludwiczak

 

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi