Praca na czysto - Sukces, to Twoje naturalne środowisko - konkurs

Kategoria: Konkursy

Ministerstwo Środowiska przygotowało konkurs na najlepsze akcje społeczne, przeprowadzane w miejscu pracy w zakresie ochrony środowiska. Wybrane opisy akcji edukacyjnych, nadesłane do końca marca 2010 r., planujemy opublikować w prasie ogólnopolskiej.

Zapraszamy przyjazne środowisku firmy do przyłączenia się do akcji „Praca na czysto".

Jeżeli przeprowadzają Państwo w miejscu pracy akcje dotyczące ochrony środowiska i chcecie się podzielić ze światem swoimi osiągnięciami, możecie liczyć na nasze wsparcie.

Pracownicy i szefowie wszystkich firm, organizacji oraz urzędów mogą teraz wysyłać opisy przeprowadzonych przez siebie akcji edukacyjnych do Ministerstwa Środowiska. Będziemy umieszczać je, wraz z logo firmy, na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska po to, aby o Państwa osiągnięciach dowiedziało się jak najwięcej osób, a inne firmy mogły skorzystać z najlepszych wzorców. Planujemy również opublikować, w atrakcyjnej formie, wszystkie najlepsze zgłoszenia nadesłane do końca Października 2010 r.

Mamy nadzieję, że ta akcja będzie krokiem w kierunku budowania społeczności ludzi dbających o środowisko naturalne w Polsce.

Informacja o działaniach mających na celu kreowanie dobrych nawyków w Państwa firmie może przyczynić się do wykreowania proekologicznego wizerunku firmy, co w dzisiejszych czasach jest ważnym argumentem dla konsumentów.

Jeśli chcą Państwo zostać partnerem akcji prosimy o kontakt

z Panią Olgą Heniec (tel. 022 579 2714,
email: olga.heniec@mos.gov.pl
lub wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go na adres e-mail: pracanaczysto@mos.gov.pl