Zaginęła 16-letnia gimnazjalistka

Kategoria: Informacje prasowe

Zaginęła 16-letnia uczennica II klasy gimnazjum, mieszkanka Hajnówki. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu nieletniej.

Ostatni raz była widziana wczoraj około godziny 16.00 w Hajnówce zaraz po wyjściu z domu na lekcje angielskiego. Rodzice próbowali się z nią skontaktować ok. 20:00 za pomocą telefonu komórkowego – jednak bezskutecznie, telefon był wyłączony. Od tamtej pory ślad po niej zaginął.

Zaginiona to:

MIESZKOWSKA Ewelina, lat 16
zam. Hajnówka, ul. Białostocka 136

Rysopis: wzrost 168 cm; waga 50 kg; szczupłej budowy ciała; włosy koloru blond, długie, proste; oczy niebieskie; twarz owalna; uzębienie pełne.

Znak szczególny: pieprzyk o średnicy ok. 2 mm znajdujący się nad górną wargą po prawej stronie twarzy.

Ubrana była: w czarną kurtkę z kapturem obszytym szarym futerkiem, granatowe spodnie dresowe z napisem „Adidas”, rozpinaną bluzę koloru granatowego, granatowe sportowe buty marki „Nike” oraz szaro-czerwony plecak również firmy „Nike”.

Posiadała przy sobie: telefon komórkowy.

Prosimy wszystkich, którzy znają miejsce pobytu zaginionej lub mogą przyczynić się do jego ustalenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu (85) 873 42 00 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

oficer prasowy KPP w Hajnówce mł. asp. Tomasz Snarski