KONKURS „Questing dla dużych i małych – na tropach opowieści wspaniałych” – ogłoszenie wyników

Kategoria: Ogłoszenia

W połowie października Starostwo Powiatowe zaprosiło mieszkańców regionu Puszczy Białowieskiej do udziału w konkursie o charakterze edukacyjnym. Polegał on na przejściu dwóch dowolnych tras questowych spośród 11 dostępnych w regionie Puszczy Białowieskiej oraz opisania swoich wrażeń w formie krótkiego wierszyka. Konkurs skierowany był do wszystkich – dorosłych, młodzieży, szkół, rodzin z dziećmi. Pomimo kapryśnej, jesiennej pogody, mieszkańcy ochoczo ruszyli w teren, by poznać ciekawostki o danym miejscu, a na końcu swej wędrówki odkryć… skarb! W ten sposób powstały ciekawe wiersze, które pomysłowością i artyzmem mile zaskoczyły Organizatora. Oryginalność oraz kreatywność zostały docenione – komisja konkursowa przyznała I miejsce: Annie Szatyłowicz oraz Ewie Iwaniuk zaś wyróżnienia – Sławomirowi Kulik oraz Martynie Łuksza. Gratulujemy!

Komisja Konkursowa

Więcej o questingu w powiecie hajnowskim tu.

Na trasy questowe serdecznie zapraszamy wiosną.

___________________________________________________________________________

Projekt „Questing - wyprawy odkrywców w Puszczy Białowieskiej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013