Odnalazła się Ewelina Mieszkowska

Kategoria: Informacje prasowe

Poszukiwana od poniedziałku (15.02) 16-latka z Hajnówki - cała i zdrowa odnalazła się w Białymstoku. Nie wiadomo co robiła i dlaczego nie skontaktowała się z rodziną.

Ewelinę Mieszkowską przyprowadziła na komisariat młoda kobieta, która zapamiętała twarz dziewczyny ze zdjęć oraz jej opis, które były publikowane w mediach. W okolicach skrzyżowania ulicy Miłosza i Piastowskiej zauważyła osobę, która wydawała się podobna do Eweliny i postanowiła z nią porozmawiać. Okazało się, że jest nią właśnie poszukiwana od blisko dwóch dni 16-latka.

Na szczęście cała sprawa zakończyła się dobrze, a wystraszoną gimnazjalistkę zabrała do domu jej matka. Ewelina Mieszkowska w poniedziałek po południu wyszła na lekcję angielskiego i od tego czasu nie odzywała się do rodziców.

źródło: www.radio.bialystok.pl