Ferie zimowe - 2010 w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej

Kategoria: Informacje prasowe

Ochotnicza Straż Pożarna w Hajnówce  we współpracy z KP PSP w Hajnówce  w dniach 01 – 06 .02.2010 zorganizowała  ferie dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Podczas ferii odbyły się zajęcia w KP PSP w Hajnówce oraz wyjazdowe do Warszawy i Białegostoku. W programie ferii między innymi:  Wyjazd do Warszawy do teatru Buffo, Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejmu RP, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, wyjazd do Białegostoku do kina i na kręgle, zajęcia plastyczne w straży, zajęcia z psychologiem, ognisko integracyjne z kiełbaskami, turniej halowej piłki nożnej, upominki, dyskoteka.

Przedsięwzięcie sfinansowane zostało   ze środków własnych OSP w Hajnówce, ze składek od uczestników ferii oraz z dofinansowania od Burmistrza Miasta Hajnówka.