NFZ Podlaski Oddział Wojewódzki w Białymstoku informuje

Kategoria: Ogłoszenia

Podstawowa opieka zdrowotna w województwie podlaskim po Nowym Roku.

W związku z możliwym utrudnionym dostępem do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, publikujemy listę gabinetów, które przedłużyły umowy z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ na 2015 r. W tych miejscach uzyskają Państwo poradę lekarza rodzinnego od 2 stycznia 2015 r. W razie konieczności uzyskania świadczeń medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej pacjenci mogą także zgłaszać się na szpitalne izby przyjęć, oddziały ratunkowe (SOR) i do placówek nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Link znajduje się również na stronie głównej PUW i WCZK. Wykazy znajdujące się tam będą na bieżąco aktualizowane przez NFZ.

Pełna lista tutaj

***

Starostwo Powiatowe w Hajnówce informuje, że gabinety podstawowej opieki zdrowotnej z terenu powiatu hajnowskiego:  NZOZ HAJMED,   SP ZOZ W HAJNÓWCE, TORMED przedłużyły umowy z Podlaskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ.