NOWA STRONA INTERNETOWA Z TESTAMI KONSUMENCKIMI

Jeśli planujecie poważny zakup lub chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o produktach, które właśnie kupiliście zapraszam do odwiedzenia strony http://www.test-konsumencki.pl/test-konsumencki/ Znajdziecie tam wyniki testów konsumenckich ponad 1500 produktów, które można kupić w Polsce.

Przez najbliższe 30 dni, po zalogowaniu się, możecie w interaktywny sposób wyszukiwać interesujące Was informacje o cenach, markach produktów i ich właściwościach.

Strona internetowa Test Konsumencki powstał we współpracy Federacji Konsumentów i holenderskiej organizacji konsumenckiej Consumentenbond, która ma wieloletnie doświadczenie w testowaniu produktów i informowaniu o wynikach konsumentów w Holandii.

Strona ma na razie charakter testowy i tylko od Waszego zainteresowania zależy, czy będzie kontynuowana. Więcej szczegółów na stronie.