Dopalacze kradną życie

Kategoria: Informacje prasowe

Pod takim hasłem ruszyła rządowa kampania. Towarzyszy ona podpisaniu paktu, który zawarli ministrowie: spraw wewnętrznych, zdrowia i sprawiedliwości oraz przedstawiciele mediów, policji, samorządów i organizacji pozarządowych. Pakt ma skoordynować różne działania prowadzone w walce z tymi substancjami i zwiększyć świadomość nt. zagrożeń związanych z zażywaniem nowych narkotyków.
Akcję wspierają między innymi Jerzy Owsiak, który zapowiedział wzmożone działania antydopalaczowe na zbliżającym się Przystanku Woodstock. Swoje zaangażowanie zapowiedział też koszykarz Marcin Gortat.

Spot "TAKI Z CIEBIE MOCARZ" zrealizowany został przez wolontariuszy programu "Profilaktyka a Ty” Komendy Głównej Policji w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych "Dopalacze kradną życie". Kampania połączona jest z akcją viralową na facebook-u PaT Life’s Challenge.

dopalacze kradną życie