2015 km w 25 dni!

Kategoria: Informacje prasowe

Niesamowity pomysł uczczenia 25-lecia zjednoczenia Niemiec i współpracy partnerskiej Dzielnicy Berlin - Lichtenberg z miastami i regionami w Europie miał Berlińczyk Stephen Radkowski - przedsiębiorca, entuzjasta rowerów i przyjaciel porozumienia między narodami, który postanowił przejechać 2015 km w 25 dni i odwiedzić europejskich partnerów  Berlina - Lichtenberg. Na jego trasie oprócz oczywiście Powiatu Hajnowskiego znalazły się takie miejscowości jak warszawska Białołęka, Jurbarkas (Litwa) i Kaliningrad (Rosja). Jak donoszą nasi partnerzy jego podróż zakończyła się sukcesem. W ten sposób p. Radkowski przyczynił się do promocji wieloletniej współpracy między regionami. To niewątpliwie pomysł godny naśladowania!

Wydział Promocji i Rozwoju

wizyta w powiecie hajnowskim