Pierwsza kolejka rundy rewanżowej

Kategoria: Sport

W szóstej kolejce nikt nie pauzował, ponieważ doszła do rozgrywek druga drużyna z Czeremchy. Obecnie w lidze rywalizuje sześć zespołów. W 11 meczu derby Hajnówki były bardzo zacięte. Wprawdzie Hajnówka I zwyciężyła 6: 1, ale wszystkie mecze indywidualne rozgrywane były do pięciu setów. Drużyna z Dubin w wyjazdowym spotkaniu w Czeremsze II wywiozła dwa punkty przy wyniku 5: 2.  Natomiast dotychczasowy lider Czeremcha I zdecydowanie pokonała w Białowieży Technikum Leśne 7: 0.   

MECZ nr 11 z dnia 10 lutego 2016 r.

 GOSPODARZE – HAJNÓWKA II                          GOŚCIE – Hajnówka I                                           

1) GERMAN JERZY – MISZCZUK ZBIGNIEW  2: 3 

2) CHARYTONOW KAROL – LUDWICZAK JANUSZ 2: 3

3) OCHRYCEWICZ ROMAN – MIECZYŃSKI JERZY 2: 3

4) debel: CHARYTONOW K./ OCHRYCEWICZ R.– MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J.  1: 4

5) GERMAN JERZY -  LUDWICZAK JANUSZ   2: 3

6) OCHRYCEWICZ ROMAN – MISZCZUK ZBIGNIEW   2: 3                           

7) CHARYTONOW KAROL – MIECZYŃSKI JERZY 3: 2

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z HAJNÓWKI I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1, 0 pkt.
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1,0 pkt.

MECZ nr 12 z dnia 10 lutego 2016 r.

                  GOSPODARZE – CZEREMCHA II                GOŚCIE – DUBINY   

1) KOWALSKI RYSZARD  -  KOJŁO MARCIN  1: 3   

2) ŚCIGAŁA ANATOL – SIEKAN ŁUKASZ 3: 1

3) MAZUREK KATARZYNA  - WĘCKO MIROSŁAW  0: 3

4) debel: MAZUREK K./ KOWALSKI R.  – KOJŁO M./ MOROZ D. 2: 4

5) KOWALSKI RYSZARD -  SIEKAN ŁUKASZ  0: 3

6) MAZUREK KATARZYNA  - KOJŁO MARCIN  3: 0                           

7) STRUK BEATA  - WĘCKO MIROSŁAW 0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla Dubin

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  •  Węcko Mirosław (Dubiny) – 2,0 pkt.
  •  Kojło Marcin (Dubiny) – 1,5 pkt.
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 1,0 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 0,5 pkt.
  • Mazurek Katarzyna (Czeremcha II) – 1,0 pkt.
  • Ścigała Anatol (Czeremcha II) – 1,0 pkt.

MECZ nr 13 z dnia 10 lutego 2016 r.

  GOSPODARZE – TL BIAŁOWIEŻA                GOŚCIE – CZEREMCHA I   

1) BORYSIUK DAMIAN  - STEPANIUK ADAM  0: 3  

2) KISZŁO TOMASZ – ŚWITALSKI ŁUKASZ 2: 3

3) JURCZUK MATEUSZ  - LIPIŃSKI JANUSZ  0: 3

4) debel: BORYSIUK D./ KISZŁO T.  – LIPIŃSKI J./ ŚWITALSKI ŁUKASZ 0: 4

5) BORYSIUK DAMIAN -  ŚWITALSKI ŁUKASZ  0: 3

6) JURCZUK MATEUSZ  - STEPANIUK ADAM  0: 3                           

7) KISZŁO TOMASZ  - LIPIŃSKI JANUSZ 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  •  Lipiński Janusz (Czeremcha  I) – 2,5 pkt.
  •  Świtalski Łukasz (Czeremcha I) – 2,5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2,0 pkt.

TABELA PO SZÓSTEJ  KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

CZEREMCHA I       

5

13

27: 8

95: 38

II

HAJNÓWKA I

5

12

27: 8

94: 50

III

HAJNÓWKA II

5

6

15: 20

73:79

IV

DUBINY          

5

6

16: 19

63: 77

V

CZEREMCHA II

1

1

2: 5

9: 17

VI

TL BIAŁOWIEŻA            

5

1

4: 31

31: 104

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Ilość meczy

Punkty

  Sety

I

LIPIŃSKI Janusz        

Czeremcha I

5

11,5

49: 11

II

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

5

11,0

45: 22

III

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

5

8,0

26: 10

IV

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

5

7,0

35: 28

V

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

3

6,5

27: 10

VI

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

5

6,5

28: 24

VII

ŚWITALSKI Łukasz

Czeremcha I

3

5,0

23: 8

VIII

MOROZ Dawid

Dubiny

5

5,0

25: 29

IX

KOJŁO Marcin

Dubiny

5

5,0

   26: 41

X

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka II

5

4,5

27: 33

XI

GERMAN Jerzy

Hajnówka II

5

4,0

30: 36

XII

WĘCKO MIROSŁAW

Dubiny

2

3,0

9: 5

XIII

STEPANIUK Adam        

Czeremcha I

3

3,0

12: 10

XIV

SIEKAN Łukasz     

           Dubiny

5

3,0

15: 18

XV

PRZYGOCKI Sławomir

Białowieża

3

2,0

9: 12

XVI

BORYSIUK Damian                 

Białowieża

4

2,0

14: 34

XVII

PONIECKI Edward        

Hajnówka I

1

1,0

3: 0

XVIII

ŚCIGAŁA Anatol

Czeremcha II

1

1,0

3: 1

XIX

ŚLIWIŃSKI Zdzisław

Czeremcha I

1

1,0

4: 4

XX

MAZUREK Katarzyna

Czeremcha II

1

1,0

5: 7

XXI

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 3

XXII

STRUK Beata

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

1

0

3: 10

XXIV

SANKOWSKI Dawid

Białowieża

4

0

1: 12

XXV

JURCZUK Mateusz

Białowieża

3

0

0: 15

XXVI

KISZŁO Tomasz

Białowieża

5

0

14: 50

 

Organizator – Janusz Ludwiczak, Powiatowy SZS

 

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz