Podaruj 1% podatku szpitalowi

Kategoria: Ogłoszenia

Trwa czas rozliczeń z fiskusem. Od kilku lat istnieje możliwość przekazania jednego procenta swojego podatku na cele Organizacji Pożytku Publicznego. Możesz podarować 1 proc. podatku na rzecz SPZOZ w Hajnówce, za pośrednictwem Oddziału Narodowego Funduszu Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Sam zdecyduj na jaki oddział szpitalny chcesz przekazać część swojego podatku.
Sposób przekazania jest bardzo prosty. W swoim rocznym rozliczeniu w rubryce „Wniosek o przekazanie 1 % podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisz numer KRS 0000064731, w rubryce cel szczegółowy wpisz SPZOZ Hajnówka (możesz też dopisać oddział). Jeżeli w rubryce wyrażam zgodę zaznaczysz – X – informacja o Twoim odpisie zostanie przekazana do SP ZOZ. Możesz też podać dodatkowe informacje jak swój telefon lub e-mail.
W 2015 roku ze środków przekazanych przez NFOZ z odpisów 1% za 2014r oraz sprzedanych cegiełek został zakupiony defibrylator na kwotę 18.538 zł. W latach poprzednich została zakupiona aparatura i sprzęt medyczny na potrzeby oddziałów szpitalnych między innymi: aparat EKG, ciśnieniomierze, parawany, materac p/odleżynowy, poduszki p/odleżynowe na siedzisko wózków inwalidzkich, łatwoślizg do obracania osób obłożnie chorych, strzygarki chirurgiczne na potrzeby pacjentów operowanych, aparat z podciśnieniem do leczenia trudno gojących się ran, łóżko ze sterowaniem elektrycznym pacjentom obłożnie chorym w opiece długoterminowej.
Naszym darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc.

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi